Odontologijos klinika Vilniuje - Estetinis dantų plombavimas - Dantų balinimas, kaina - Dantų gydymas - Privatūs odontologų kabinetai - Odontologų paslaugos
Į titulinį
Be pavadinimo
Odontologijos klinika
Estetinis dantų plombavimas
Profesionali burnos higiena
Dantų kanalų gydymas
Dantų protezavimas
Dantų balinimas
Ortodontinis gydymas
Specialistai
Šypsenų galerija
Kainos
Diplomai
AKCIJOS, NAUJIENOS
Kontaktai

Odontologijos klinika

 

„MEDICUS DENTUM“ Estetinės odontologijos klinika

Tai Lietuvos estetinio plombavimo konkursų laureatės, bei tarptautinių „Prisma“ estetinio  plombavimo konkursų finalininkės SNIEGUOLĖS KIŠKIENĖS GEIGĖS Estetinės odontologijos klinika.

Estetinės odontologijos klinika orientuota į kvalifikuotą ir kokybišką odontologinį darbą. Mūsų klinikos specializacija - estetinė odontologija, ir pirmiausia - estetinis plombavimas. Atvykusiems į mūsų kliniką pacientams, mes galime pasiūlyti iš esmės visas paslaugas - nuo konsultacijos ir profilaktinės apžiūros iki protezavimo, estetinio plombavimo, balinimo, kanalų gydymo ir implantacijos ar periodontinių ligų gydymo.

Pacientams skiriamas didelis dėmesys ir suteikiamos aukščiausios kokybės odontologinio gydymo paslaugos. Gydymo kokybę garantuoja rūpestingi, aukštos kvalifikacijos, naujausius gydymo metodus puikiai išmanantys gydytojai.

Klinikoje taikome lanksčią atsiskaitymo už paslaugas sistemą - suteikiame galimybę už gydymą mokėti lizingo būdu. Klinika yra pasirašiusi sutartį su "MokiLizingu".